Radim Hájek

Mé jméno je Radim Hájek a jsem fotograf. Nebudu vám tu vypisovat, jakou mám povahu a jaký jsem, ale můžu Vám zaručit, že pro výsledek a vaši spokojenost udělám maximum.

Moje specializace jsou hlavně svatby, mám za sebou více jak 150 svateb po celé ČR a rád si přidám do seznamu i vaši svatbu. Dále mezi moje nejčastější focení patří portréty, děti, těhulky, rodinky, akty, glamour, fashion, plesy, akce, oslavy a nepohrdnu ani focením produktů, třeba pro váš eshop nebo jako prezentaci vašich výrobků.

Na nejrůznějších akcí nabízím i oblíbenou a vtipnou zábavu v podobě fotokoutku. Plátno podle vašich představ a okamžitý tisk je samozřejmostí.

Fotím ve svém ateliéru a k dispozici jsem téměř 24 hodin denně, pokud tedy zrovna nejsem s mým synem někde na výletě.

Upřednostňuji spíše neformální přátelskou atmosféru, jak při komunikaci, tak i při samostatném focení. Budu rád, když mi napíšete a domluvíme se na nějakém zajímavém focení.

Budu se těšit na naše společné focení.
Váš „nejen“ svatební fotograf
Radim Hájek

Focení s Lindou

Datum: 10.1.2017

Focení s Lindou začalo už před nějakým pátkem a to když jsme se poznali na svatbě. Po téhle svatbě jsme se ale nemohli domluvit. A pak jsme se po roce opět potkali na další svatbě a řekli jsme si, že to tentokrát musí vyjít. Po pár týdnech Linda konečně přijela na slibované focení.

Začátky jsou vždycky trochu pomalé, hlavně z mé strany, ale rychle jsme se do focení dostali a nakonec z toho vznikly tyhle super fotky. A nezůstali jsme jen u focení portrétů v ateliéru, ale s ušetřeným časem jsme naložili i na nádraží kousek odtud. Tenhle rok jsem si dal jako jedno z mnoha předsevzetím, že nafotím víc slečen a víc projektů, které mám v hlavě. Už jen proto, že se trochu odreaguju od ostatního focení, ale hlavně fotky jsou pro chlapy prostě líbivý. Tak snad to bude platit i v tomhle případě. Ten mě čeká brzy focení s šaty z mléka, vůbec to neumím, nikdy jsem to nezkoušel, ale jdu do toho a třeba najdu nějakou TOP modelku, která to se mnou vyzkouší.

Budu se těšit na další zajímavé focení

Váš „nejen“ svatební fotograf

Radim Hájek