Radim Hájek

Mé jméno je Radim Hájek a jsem fotograf. Nebudu vám tu vypisovat, jakou mám povahu a jaký jsem, ale můžu Vám zaručit, že pro výsledek a vaši spokojenost udělám maximum.

Moje specializace jsou hlavně svatby, mám za sebou více jak 150 svateb po celé ČR a rád si přidám do seznamu i vaši svatbu. Dále mezi moje nejčastější focení patří portréty, děti, těhulky, rodinky, akty, glamour, fashion, plesy, akce, oslavy a nepohrdnu ani focením produktů, třeba pro váš eshop nebo jako prezentaci vašich výrobků.

Na nejrůznějších akcí nabízím i oblíbenou a vtipnou zábavu v podobě fotokoutku. Plátno podle vašich představ a okamžitý tisk je samozřejmostí.

Fotím ve svém ateliéru a k dispozici jsem téměř 24 hodin denně, pokud tedy zrovna nejsem s mým synem někde na výletě.

Upřednostňuji spíše neformální přátelskou atmosféru, jak při komunikaci, tak i při samostatném focení. Budu rád, když mi napíšete a domluvíme se na nějakém zajímavém focení.

Budu se těšit na naše společné focení.
Váš „nejen“ svatební fotograf
Radim Hájek

Svatební veletrh Diplomat 2017

Datum: 5.2.2017

Poslední dva dny jsem strávil na svatebním veletrhu v hotelu Vienna house diplomat Prague. Dva náročné dny na nohou, ale stálo to za to. Na jednom místě jste mohli najít o svatbě vše, co vás jen napadne. Od prstýnků, šatů, obleků, bot, svatebních míst, dobrot, fotokoutků a hlavně i fotografů, mezi kterými jste mohli narazit i na mě.

Dva dny byl pestrý doprovodný program, kde se nevěsty mohly zúčastnit souboje nevěst, kde patronkami soutěže byly Eliška Bučková a Tereza Matlová. Celý program moderoval herec a moderátor David Gránský a co jsem slyšel u stánku, tak molo nestačilo určitě ani vychladnout. Veletrh jsem si asi třikrát procházel a k vidění bylo opravdu hodně. Ale co můžu doporučit, tak určitě Panství Bechyně, naprosto úžasný místo pro vaši svatbu, šaty od MiaBella, takové netradiční šaty a třeba si můžete vybrat i svoje vysněné prsteny u firmy Pelán a pak bych doporučil i nějakýho Hájka s foťákem.

Přišlo vás ke mně na stánek plno a pořádně jste koukali na moji práci a doufám, že se vám moje fotky líbily a že se potkáme opět na vaší svatbě. Teď už mě čeká poslední veletrh pro letošní sezónu a to Svatební futurum. Do futura se chystám už po čtvrté a budu se těšit na každého, kdo se přijde podívat na stánek, pokecat si o svatbě nebo i o čemkoli jiném. Rád vám poradím jak vybrat fotografa, na co si dát třeba pozor a doporučím vám plno dodavatelů, které bych si i já sám vybral.

Budu se na vás těšit za necelé tři týdny v Brně ve futuru a to konkrétně 25. a 26.2.2017

 

Vás „nejen“ svatební fotograf

Radim Hájek