Radim Hájek

Mé jméno je Radim Hájek a jsem fotograf. Nebudu vám tu vypisovat, jakou mám povahu a jaký jsem, ale můžu Vám zaručit, že pro výsledek a vaši spokojenost udělám maximum.

Moje specializace jsou hlavně svatby, mám za sebou více jak 150 svateb po celé ČR a rád si přidám do seznamu i vaši svatbu. Dále mezi moje nejčastější focení patří portréty, děti, těhulky, rodinky, akty, glamour, fashion, plesy, akce, oslavy a nepohrdnu ani focením produktů, třeba pro váš eshop nebo jako prezentaci vašich výrobků.

Na nejrůznějších akcí nabízím i oblíbenou a vtipnou zábavu v podobě fotokoutku. Plátno podle vašich představ a okamžitý tisk je samozřejmostí.

Fotím ve svém ateliéru a k dispozici jsem téměř 24 hodin denně, pokud tedy zrovna nejsem s mým synem někde na výletě.

Upřednostňuji spíše neformální přátelskou atmosféru, jak při komunikaci, tak i při samostatném focení. Budu rád, když mi napíšete a domluvíme se na nějakém zajímavém focení.

Budu se těšit na naše společné focení.
Váš „nejen“ svatební fotograf
Radim Hájek

Svatba Honzy a Evy 2/2

Datum: 2.4.2017

Ještě než tohle začnete číst, tak je potřeba si trochu připomenout první část tohohle příběhu, kde se dozvíte, jak to celé začalo.

Jak už jste asi pochopili, na svatbu jsme si plácli a já i se ženou vyrazil k Honzovi domů. Počasí vyšlo, naštěstí teda nebylo 40oC, ale jen asi 36,5oC takže pohoda. Po dvaceti minutách u Honzy a Evy jsem dostal asi tři panáky slivovice, aby se prej Honza trochu uklidnil, i když podle mě to bral úplně s přehledem. Jen já jsem se po slivovicích začal trochu klepat a vystouplá žíla na krku a skákající srdce přes půl těla nevěstilo nic dobrýho. Ale to bych zase nebyl já, abych to přece nezvládl. Každopádně po nějaké půl hodině už jsem byl zase zpátky v tričku a kraťasech, protože se to prostě nehrotilo. Dali jsme si ještě druhý kafe a jeli na místo obřadu, na Family hotel Okoř. Věděl jsem, že tohle bude prostě nezapomenutelná svatba. Přípravy a vítání hostů byla klasika. Všichni s úsměvem na rtech už pomalu vyhlíželi ženicha a nevěstu. Obřad začínal v 15:00 a přesně v 14:50 vylezl sympatickej, ale nahej Honza z hotelu jen s mini ručníkem kolem toho nejdůležitějšího a začal se vítat s hosty. Tohle bylo prostě na dalšího panáka! Obřad ale začal včas a i když se potili z vedra i šutry na zemi, tak to proběhlo v naprosté uvolněnosti a poklidu. Kvůli vedru to oddávající musel zkrátit a místo svých obvyklých 150 minut to zkrátil jen asi na 90 :-D. Teda je pravda, že v tom vedru ten čas člověk tak nevnímá, ale podle toho, jak se Honza a Eva smáli celou dobu od ucha k uchu, jsem usoudil, že kápli na toho pravýho a že jim nějaký počasí na tom nemůže nic zkazit. Po tomhle všem už začala párty a nejsem si úplně jistej, jestli je to všechno publikovatelný. Každopádně emoce, radost, zpocený těla a alkohol tekly proudem a pro mě tohle byla nezapomenutelná svatba, nezapomenutelní lidé a nezapomenutelný zážitek. Jo, a jestli hledáte portrétový fotky jen Honzy a Evky, tak je nenajdete. A proč? No jak to krásně řekla Evička a doufám, že mi nenadá, když ji budu citovat, „Kašlem na fotky a jdeme pařit“ A měla pravdu, šlo se pařit na jejich soukromej koncert Prago Union. No a co bylo dál? Jo tak to fakt nevím.

Ale už teď se těším na každý další setkání s Honzem a Evkou. A samozřejmě i na Vaše svatby v tomhle nebo dalších letech a věřím, že to bude taky tak bombózní, jako tahle svatba.

Váš „nejen“ svatební fotograf

Radim Hájek