Radim Hájek

Mé jméno je Radim Hájek a jsem fotograf. Nebudu vám tu vypisovat, jakou mám povahu a jaký jsem, ale můžu Vám zaručit, že pro výsledek a vaši spokojenost udělám maximum.

Moje specializace jsou hlavně svatby, mám za sebou více jak 150 svateb po celé ČR a rád si přidám do seznamu i vaši svatbu. Dále mezi moje nejčastější focení patří portréty, děti, těhulky, rodinky, akty, glamour, fashion, plesy, akce, oslavy a nepohrdnu ani focením produktů, třeba pro váš eshop nebo jako prezentaci vašich výrobků.

Na nejrůznějších akcí nabízím i oblíbenou a vtipnou zábavu v podobě fotokoutku. Plátno podle vašich představ a okamžitý tisk je samozřejmostí.

Fotím ve svém ateliéru a k dispozici jsem téměř 24 hodin denně, pokud tedy zrovna nejsem s mým synem někde na výletě.

Upřednostňuji spíše neformální přátelskou atmosféru, jak při komunikaci, tak i při samostatném focení. Budu rád, když mi napíšete a domluvíme se na nějakém zajímavém focení.

Budu se těšit na naše společné focení.
Váš „nejen“ svatební fotograf
Radim Hájek

Svatba Dita a Martin 12.5.2017

Datum: 16.8.2017

Uprostřed lesa, kde lišky, dávají dobrou noc, se odehrávala tahle krásná svatba Dity a Martina. Prostředí Chaty Babí Lom je jedna z nejlepších voleb, co mohli udělat. Dita a Martin mě oslovili dlouhou dobu před svatbou a já se každým dnem těšil víc a víc a celá svatba předčila moje očekávání.

Bylo to krásné a zábavné zároveň, plno dětí, rodičů, dospělých a čtyřnohých miláčku udělalo tuhle svatbu nezapomenutelnou. A velká pochvala samozřejmě je i na straně výborné koordinátorky Terky, která vše připravila do nejmenšího detailu. Ale co tady budu psát, posuďte sami, jaké to bylo a schválně kolik úsměvů napočítáte. 

Váš „nejen“ svatební fotograf

Radim