Radim Hájek

Mé jméno je Radim Hájek a jsem fotograf. Nebudu vám tu vypisovat, jakou mám povahu a jaký jsem, ale můžu Vám zaručit, že pro výsledek a vaši spokojenost udělám maximum.

Moje specializace jsou hlavně svatby, mám za sebou více jak 150 svateb po celé ČR a rád si přidám do seznamu i vaši svatbu. Dále mezi moje nejčastější focení patří portréty, děti, těhulky, rodinky, akty, glamour, fashion, plesy, akce, oslavy a nepohrdnu ani focením produktů, třeba pro váš eshop nebo jako prezentaci vašich výrobků.

Na nejrůznějších akcí nabízím i oblíbenou a vtipnou zábavu v podobě fotokoutku. Plátno podle vašich představ a okamžitý tisk je samozřejmostí.

Fotím ve svém ateliéru a k dispozici jsem téměř 24 hodin denně, pokud tedy zrovna nejsem s mým synem někde na výletě.

Upřednostňuji spíše neformální přátelskou atmosféru, jak při komunikaci, tak i při samostatném focení. Budu rád, když mi napíšete a domluvíme se na nějakém zajímavém focení.

Budu se těšit na naše společné focení.
Váš „nejen“ svatební fotograf
Radim Hájek

Svatební focení u Pradědu

Datum: 14.2.2016

Byl listopad a já snad úspěšně uzavřel svatební sezónu 2015. Jenže v té době jsem ještě netušil, že 31.12. mě bude čekat ještě jedna svatba. Honzu, který mi volal, aby si zamluvil termín, jsem znal rok, z firemní akce, kterou jsem fotil. Nejdřív jsem si říkal, že jsem asi blbě slyšel a nebo jsem úplnej blb a nechápu to. Ale naštěstí chápal (takže nejsem zase až takovej blb, jak říkala segra), slovo dalo slovo a už jsem s Honzem a Marťou seděl na kávě. Takhle vlastně začíná každé moje seznámení s budoucími novomanželi a já to neskutečně baštím, protože si sednout na kávu s nadšenýma lidma, je prostě bomba.

Po asi hodince mě čekal na Silvestr výlet k Pradědu a konkrétně do Karlovy Studánky. Svatba na tak výborném místě a ještě v takovej den byl prostě sen.

Ráno jsem musel vyjet brzo, přece jen dvě a půl hoďky cesta se může kdykoli protáhnout. Slunko svítilo, nikde ani mráček a já přijel do Karlovy Studánky včas. Jelikož to byla svatba pouze vy čtyřech, tak vše bylo mnohem více uvolněný, než na velké svatbě, kde se musí pohlídat každej detail. Dali jsme si sváču, ještě si pokecali před obřadem a za teploty -6 stupňů jsme mířili společně do kostela.

Obřad výbornej, osobní a mířenej na společnou lásku novomanželů. Po hodince se bouchnul šampus a šlo se na dlouhou fotící procházku. Čas nás nikam netlačil a my jsme si to společně mohli maximálně užít. Nafotili jsme plno různých fotek, kde jsme se snažili o co nejvíc romantické a uvolněné svatební fotografie. Po skoro dvou kilometrech v nohách a zmrzlých prstech jsme nafotili dostatek materiálu, abychom si mohl vesele doma vybírat, které fotky budou nejlepší.

Myslím že pro svatebního fotografa fotit poslední den v roce, v úžasným prostředí a s ještě úžasnějšíma lidma je prostě super. Doufám, že za rok zase vyrazím na plno dalších takhle super svateb. Marťo a Honzo, díky za super den a doufám, že budete stále tak zářit štěstím jako v den Vaší svatby.

Váš Svatební Fotograf Radim

www.radimhajek.cz

Svatební focení Jeseníky
Svatební focení Jeseníky
Svatební focení Jeseníky
Svatební focení Jeseníky
Svatební focení Jeseníky
Svatební focení Jeseníky
Svatební focení Jeseníky
Svatební focení Jeseníky
Svatební focení Jeseníky
Svatební focení Jeseníky