Radim Hájek

Mé jméno je Radim Hájek a jsem fotograf. Nebudu vám tu vypisovat, jakou mám povahu a jaký jsem, ale můžu Vám zaručit, že pro výsledek a vaši spokojenost udělám maximum.

Moje specializace jsou hlavně svatby, mám za sebou více jak 150 svateb po celé ČR a rád si přidám do seznamu i vaši svatbu. Dále mezi moje nejčastější focení patří portréty, děti, těhulky, rodinky, akty, glamour, fashion, plesy, akce, oslavy a nepohrdnu ani focením produktů, třeba pro váš eshop nebo jako prezentaci vašich výrobků.

Na nejrůznějších akcí nabízím i oblíbenou a vtipnou zábavu v podobě fotokoutku. Plátno podle vašich představ a okamžitý tisk je samozřejmostí.

Fotím ve svém ateliéru a k dispozici jsem téměř 24 hodin denně, pokud tedy zrovna nejsem s mým synem někde na výletě.

Upřednostňuji spíše neformální přátelskou atmosféru, jak při komunikaci, tak i při samostatném focení. Budu rád, když mi napíšete a domluvíme se na nějakém zajímavém focení.

Budu se těšit na naše společné focení.
Váš „nejen“ svatební fotograf
Radim Hájek

Svatební veletrh v Praze

Datum: 15.2.2016

Konec svatební sezóny přinesl i první svatební veletrh, který jsem absolvoval. Přišlo neuvěřitelné množství potencionálních klientů, rozdal jsem veškerý reklamní materiál, který byl k dispozici. Už jsem se dokonce chystal začít nabízet i květiny, které byly hned vedle. 

Na to, že nás fotografů tam bylo opravdu hodně, musím říct, že z toho mám dobrý pocit a že se snad brzo kalendář zaplní do posledního volného termínu. Pokud jste tam byli a viděli jsme se, dejte zprávu, rád si poslechnu i třeba jen názor jak jsem působil a nebo jestli se alespoň stánek s mou prací líbil (ten regál na fotky vzadu je handmade:-D ) Doufám, že bude zase brzy čas sem hodit nějaký článek z minulých svateb čí jiného focení!

Váš fotograf

Radim

www.radimhajek.cz

Svatební veletrh v Praze