Radim Hájek

Mé jméno je Radim Hájek a jsem fotograf. Nebudu vám tu vypisovat, jakou mám povahu a jaký jsem, ale můžu Vám zaručit, že pro výsledek a vaši spokojenost udělám maximum.

Moje specializace jsou hlavně svatby, mám za sebou více jak 150 svateb po celé ČR a rád si přidám do seznamu i vaši svatbu. Dále mezi moje nejčastější focení patří portréty, děti, těhulky, rodinky, akty, glamour, fashion, plesy, akce, oslavy a nepohrdnu ani focením produktů, třeba pro váš eshop nebo jako prezentaci vašich výrobků.

Na nejrůznějších akcí nabízím i oblíbenou a vtipnou zábavu v podobě fotokoutku. Plátno podle vašich představ a okamžitý tisk je samozřejmostí.

Fotím ve svém ateliéru a k dispozici jsem téměř 24 hodin denně, pokud tedy zrovna nejsem s mým synem někde na výletě.

Upřednostňuji spíše neformální přátelskou atmosféru, jak při komunikaci, tak i při samostatném focení. Budu rád, když mi napíšete a domluvíme se na nějakém zajímavém focení.

Budu se těšit na naše společné focení.
Váš „nejen“ svatební fotograf
Radim Hájek

Jak jsme pomáhali Honzíkovi!

Datum: 23.6.2016

Když mi bylo nabídnuto nafotit charitativní akci pro Honzíka, který trpí SMA, tak jsem dlouho nepřemýšlel a chtěl jsem být toho součástí. Moc jsem od toho neočekával, ale nakonec to byl naprosto výborný den strávený s lidmi, kteří mají srdce na pravém místě.

Na festivalu byli jedním z hlavních účastníků TenTaTo panáci, plnohodnotní členové rodiny, zodpovědní partneři a kámoši, co vás nikdy nezklamou. Na festu jich byla spousta a každý se s nima mohl skamarádit, jak chtěl. Na TenTaTo festu bylo všeho dostatek, od zábavu pro děti, ale i dospělé se starali profíci z loutkového divadla Liberta a s jejich pohádkou O Zlatovlásce, divadelní spolek MIM.o.s, Děti asi nejvíce potěšila Magda Reifová, Intellectus a jejich nevšední aktivity a workshopy, od hraní deskovek, přes chemické pokusy až po výrobu letadel. Na Císařské louce jsme ale našli i lanový park, lukostřelbu, golf, yachting. Králík v rádiu se postaral o děti, když si chtěli rodiče vychutnat třeba výborné drinky od Alkohol.cz. Člověk ani nevěděl, jestli má jít dřív na kuře, zmrzlinu nebo si dát ovocnou šťávu. Na tenTaTo festu toho byla spousta a vybrat si mohl opravdu každý.

Na co jsem ale já čekal nejvíce, byla hudební vystoupení. Jaro SmejkalBurma Jones mi naprosto vyrazili dech, naprosto parádní podívaná, že jsem skoro zapomněl i fotit. Vystoupil i Petr Kolář, který na festivalu vydržel až do konce a jeho vystoupení si užívali opravdu všichni. Moje srdcovka The Beatles, vystoupila v nefalšovaném podání BrouciBand – Beatles revival. Na jevišti se objevila i mladá, ale velmi talentovaná zpěvačka Naty Hrychová, u které jsme se známýma od Auto Brejla skandovali nejvíce. Nakonec ale vystoupila podle mě největší hvězda dne a to Klára Vytisková, abych řekl pravdu, od neděle neposlouchám nic jinýho J Naprosto úžasná show. Pak jsme zkouknuli ohňostroj a mohli jsme jet domů.

No ale proč se vlastně TentaTo fest vlastně pořádal? Aby splnil přání!! Výtěžek z celé akce (vstupné, pronájem stánků, prodej drobných předmětů, dražba velkoformátových fotek a dobrovolné příspěvky z kasiček) bude věnován na osobního profesionálního asistenta malému sympaťákovi Honzíkovi z Prahy, a dalším rodinám, kteří bojují s vážnou nevyléčitelnou nemocí SMA (spinální muskulární atrofie). Honzík se samozřejmě zúčastnil i se svojí maminkou. A po pár větách na pódiu si ho celej festival zamiloval. Na konci jsem chtěl udělat ještě něco navíc a ne jen fotit a tak jsem koupil právě už zmiňovaného TenTaTo panáka a s dobrým pocitem si můžu říct, že i já jsem trochu pomohl k úspěšnému cíli tohoto festivalu. Obří díky a chvála patří organizátorkám celého festivalu a hudební agentuře Music for Anytime